влевовправо

АКБ літієва Dyness DL5.0C PRO 51.2В 5.12 кВт•год 100А з підігрівом Wi-Fi модулем для житлових та промислових приміщень
- Під замовлення
- Код: DL5.0C PRO
Відправка з 12 червня 202639 700 ₴
+380 (66) 977-76-74
Артем
- +380 (67) 121-43-01Ярослав
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Літієва акумуляторна батарея Dyness DL5.0C PRO 51.2В 5.12 кВт*год 100А з підігрівом Wi-Fi модулем
DL5.0C Pro підходить для житлових, невеликих комерційних та промислових приміщень, з можливістю паралельного підключення до 50 пристроїв та діапазоном енергії від 5,12 кВт⋅год до 256 кВт⋅год. Висока тривалість циклу та безпека забезпечують користувачам свободу та безпеку електроенергії.
- Гнучке розширення
До 50 пристроїв паралельно, потужністю 5,12 кВт·год – 256 кВт·год. - Легке встановлення
Підтримка настінного та підлогового монтажу, високе використання простору. - Надзвичайно безпечна
Інтелектуальна система пожежогасіння виявляє та гасить пожежу за 5 секунд (опціонально). - Розумне управління
Моніторинг системи в режимі реального часу, дистанційне керування, оновлення OTA. - Розрядка 1C
Одночасне живлення кількох навантажень, без необхідності турбуватися про перебої з живленням. - Автоматичне самонагрівання
Робоча температура від -20°C до 55°C (опціонально).

- Тип акумулятора: LifePO4
- Намінальна енергія акумулятора: 5,12 кВт*год
- Номінальна ємність: 100 А*год
- Номінальна напруга: 51,2 В
- Робоча напруга: 44,8-57,6 В
- Рекомендований стрім заряду/роздряду: 0,5 с
- Максимальний струм розряду: 1 с
- Рекомендований струм заряду/розряду: 50 А
- Макс.струм заряду/розряду: заряд 75 А, розряд 100 А
- Піковий струм розряду: 120 А за 10 хв
- Глибина розряду (DOD): 95%
- Вага: 46 кг
- Розміри (ш/г/в): 488/515/150 мм
- Діапазон температур заряджання: 0~55°C/ -20~55°C (з функцією нагрівання)
- Діапазон температур розряджаня: -20~55°C
- Зв"язок: CAN/RS485
- Термін служби: ≥6000 циклів
- Рівень захисту: ІР20
- Активна система пожежозахисту: додатковий аерозольний вогнегасник
- Розширення: до 50 пристроїв паралельно
- Сертифікація та стандарт безпеки: UN38.3/CE-EMC/IEC62619/CE-RED
- Сумісні інвертори: SMA/ Schneider/ Victron energy/ Ingeteam/ Solis/ GoodWe/ Growatt/ Solplanet/ Luxpower/ DEYE/ Apsystem etc.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyness |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 51.2 В |
| Струм заряду | 75 А |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 515 мм |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 488 мм |
| Вага | 46 кг |
- Ціна: 39 700 ₴



